Specjalistyczne prace na wysokości
Elbros
Elbros

O nas

Prace wysokościowe wykonywane są przez nas z użyciem technik alpinistycznych, co eliminuje konieczność wykorzystywania ciężkiego sprzętu czy też konstruowania drogich rusztowań. Co więcej, usługi alpinistyczne niwelują także ryzyko uszkodzenia elewacji czy też zniszczenia otoczenia danego budynku.
Usługi alpinistyczne (mycie elewacji, odśnieżanie dachów, zawieszanie reklam, mycie okien na wysokości etc.) wyróżniają się również znacznie szybszą realizacją danego zlecenia w porównaniu z metodami standardowymi oraz są znacznie tańsze. Nie ma także ograniczeń w funkcjonowaniu budynku, na którym prowadzi się prace wysokościowe.

Pracownikami firmy ELBRO są doświadczeni i wyspecjalizowani alpiniści posiadający niezbędne uprawnienia i kwalifikacje, uprawniające ich do wykonywania wszystkich usług świadczonych przez firmę, jak np. mycie okien na wysokości czy też mycie elewacji.

Podczas realizacji zleceń wykorzystywany jest sprzęt alpinistyczny spełniający wszelkie normy bezpieczeństwa (krajowe oraz międzynarodowe).
 
Elbros, ul.
Krucza 1A, 05-090 Rybie / Warszawa, tel: 502 360 296, e-mail: info@elbros.com.pl

Copyright 2006 ELBROS projekt i wykonanie SITEGROUP
Wszystkie zdjęcia prezentowane na stronie chronione są prawem autorskim.
Ich kopiowanie, wykorzystywanie i publikowanie bez zgody autorów jest zabronione.