Elbros
Elbros

Mycie elewacji

Jedną ze specjalistycznych usług realizowanych przez naszą firmę jest profesjonalne mycie elewacji. Wykonujemy tego rodzaju świadczenia zarówno przy fasadach:

  • szklanych,
  • kamiennych (z piaskowca, marmuru, granitu),
  • tynkowych (z tynku mineralnego, silikonowego, mozaikowego, mineralnego),
  • z cegły,
  • z betonu,
  • z paneli elewacyjnych.

Mycie elewacji technikami alpinistycznymi to doskonały sposób na przywrócenie jej walorów wizualnych w krótkim czasie i przy kosztach mniejszych niż w przypadku tradycyjnych sposobów (rusztowania). Pozwala również dotrzeć do trudno dostępnych miejsc i usunąć zabrudzenia znajdujące się w zakamarkach.

Podczas czyszczenia elewacji usuwamy z jej powierzchni zabrudzenia pochodzenia organicznego, ciemne naloty oraz zanieczyszczenia z powietrza. Stosujemy skuteczne środki, dzięki którym radzimy sobie nawet z najtrudniejszymi zabrudzeniami, które gromadziły się na powierzchni elewachji przez długie lata. Jednocześnie troszczymy się o zachowanie powierzchni w nienaruszonym stanie. W zależności od materiału, z jakim pracujemy, a także mając na względzie skalę zanieczyszczenia, dobieramy odpowiedni sposób działania. Do mycia wykorzystujemy technikę ciśnieniową oraz metody tradycyjne – ich połączenie daje stuprocentową pewność poradzenia sobie z każdym zanieczyszczeniem.

Zapraszamy do współpracy Klientów indywidualnych, biznesowych oraz spółdzielnie mieszkaniowe. Zapewniamy profesjonalizm i w pełni indywidualne podejście do prowadzonych działań. Nasi pracownicy posiadają duże doświadczenie i wiedzę, są w stanie realizować nawet najbardziej skomplikowane zlecenia na bardzo dużych wysokościach, a także skrócić czas realizacji pracy do minimum. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy.

Elbros, ul.
Krucza 1A, 05-090 Rybie / Warszawa, tel: 502 360 296, e-mail: info@elbros.com.pl

Copyright 2006 ELBROS
Wszystkie zdjęcia prezentowane na stronie chronione są prawem autorskim.
Ich kopiowanie, wykorzystywanie i publikowanie bez zgody autorów jest zabronione.