Elbros
Elbros

Inne usługi alpinistyczne

Proponujemy bardzo szeroki wachlarz prac alpinistycznych, zapewniając Państwu usługi:

  • remontowe i budowlane,
  • monterskie,
  • zabezpieczające,
  • interwencyjne,
  • porządkowe.

To jednak nie wszystko, bowiem specjalistyczny sprzęt i posiadane doświadczenie pozwalają nam realizować również inne, niestandardowe zlecenia Klientów. Jeśli więc nie znaleźli Państwo wśród wymienionych propozycji czynności, która spełniałaby Wasze oczekiwania, to zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy otwarci na realizację niestandardowych zleceń i elastyczni w kwestii wykorzystania naszego sprzętu i umiejętności.

Dlaczego warto na nas postawić?

Przede wszystkim dla tego, że nie ma dla nas zadań niemożliwych do wykonania. Bierzemy udział w trudnych przedsięwzięciach, dostosowując swoje działania zawsze do określonych potrzeb Klientów. Usuwamy gniazda owadów, pomagamy w przeprowadzaniu prac zarówno Klientom indywidualnym, jak również firmom, asekurujemy i oferujemy wiele więcej – zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Działamy przy tym sprawnie i zachowujemy niezbędne środki bezpieczeństwa, a przeprowadzane przez nas działania nie mają wpływu na funkcjonowanie danego obiektu.

Zapraszamy do współpracy – w razie takiej potrzeby jesteśmy w stanie doradzić Państwu optymalne rozwiązanie i podjąć się realizacji zlecenia tak szybko, jak będzie to możliwe.

Elbros, ul.
Krucza 1A, 05-090 Rybie / Warszawa, tel: 502 360 296, e-mail: info@elbros.com.pl

Copyright 2006 ELBROS
Wszystkie zdjęcia prezentowane na stronie chronione są prawem autorskim.
Ich kopiowanie, wykorzystywanie i publikowanie bez zgody autorów jest zabronione.