Elbros
Elbros

Malowanie na wysokości

Zajmujemy się malowaniem na wysokościach, wykorzystując techniki alpinistyczne. Nasza oferta kierowana jest do osób, które nie chcą skorzystać z tradycyjnych sposobów malowania ze względu na ich nieekonomiczność, albo gdy jest to niemożliwe ze względu na utrudniony dostęp do powierzchni przeznaczonych do malowania. Posiadamy niezbędne doświadczenie i kwalifikacje, dzięki czemu jesteśmy w stanie podejmować się skomplikowanych zleceń naszych Klientów i pracować na dużych wysokościach.

Zakres działań

Podejmujemy się pokrycia powłoką farby ścian budynków, kominów, mostów, jak też innych obiektów. Oferujemy usługi alpinistyczne niezależnie od rodzaju budynku (może być to dom mieszkalny, obiekt biurowy, przemysłowy itd.) i niezależnie od tego z jakich materiałów wykonana została jego elewacja. Udało nam się wypracować skuteczne metody, dzięki którym na malowanym podłożu nie pozostają zacieki ani smugi. Stosujemy nowoczesny sprzęt, który usprawnia nasze działanie i pozwala terminowo realizować zlecenia Klientów.

Zalety

Nasze metody alpinistyczne pozwalają na uzyskanie znacznych oszczędności w porównaniu ze stosowaniem tradycyjnych metod (pomosty, rusztowania itd.). Stosujemy wysokiej jakości materiały, w związku z czym malowane przez nas powierzchnie zyskują na estetyce, a także odporności, np. na czynniki atmosferyczne czy rdzę. Wszelkie działania dostosowane są do indywidualnych potrzeb Klientów.

Elbros, ul.
Krucza 1A, 05-090 Rybie / Warszawa, tel: 502 360 296, e-mail: info@elbros.com.pl

Copyright 2006 ELBROS
Wszystkie zdjęcia prezentowane na stronie chronione są prawem autorskim.
Ich kopiowanie, wykorzystywanie i publikowanie bez zgody autorów jest zabronione.