Elbros
Elbros

Montaż reklam

Umieszczenie reklamy w widocznym punkcie, szczególnie na dużej wysokości, zwiększa szansę na zwrócenie uwagi potencjalnego Klienta. Jeżeli chcecie Państwo dotrzeć do szerokiej rzeszy Klientów, polecamy nasze usługi - z uwagi na posiadane umiejętności oraz sprzęt specjalizujemy się również w montażu reklam na budynkach, banerów oraz bilbordów wielkoformatowych. Montujemy zlecone nam materiały bez względu na ich wielkość – dzięki odpowiednim kwalifikacjom i znajomości branży, jesteśmy w stanie realizować zlecenia szybko i skutecznie.

Kompleksowe usługi montażu

Podczas realizacji tego typu zleceń wykorzystujemy specjalistyczne podnośniki oraz korzystamy ze sprawdzonych technik alpinistycznych. Zapewnia nam to bezpieczeństwo oraz możliwość dotarcia do najtrudniej dostępnych miejsc czy bardzo dużych wysokości. Instalujemy na wysokości także dekoracje, w tym ozdoby świąteczne, i inne materiały promocyjne.

Nasze doświadczenie i umiejętności wynikają z wielu lat świadczenia usług alpinistycznych dla Klientów działających w różnych branżach. Wykonywaliśmy już różnego rodzaju zlecenia dla znanych marek, takich jak IKEA, Saturn, Media Markt czy Skanska, podejmujemy się również tych bardziej skomplikowanych zleceń i podchodzimy w pełni indywidualnie do potrzeb każdego z naszych Klientów. Taniej, szybciej i bezpieczniej – zapraszamy do kontaktu.

Elbros, ul.
Krucza 1A, 05-090 Rybie / Warszawa, tel: 502 360 296, e-mail: info@elbros.com.pl

Copyright 2006 ELBROS
Wszystkie zdjęcia prezentowane na stronie chronione są prawem autorskim.
Ich kopiowanie, wykorzystywanie i publikowanie bez zgody autorów jest zabronione.