Elbros
Elbros

Mycie okien na wysokości

Podczas mycia okien na wysokości przez naszą firmę wykorzystywany jest wysokiej klasy sprzęt alpinistyczny, spełniający normy zagraniczne i krajowe. Nasza kadra alpinistów posiada duże doświadczenie, dzięki czemu wszelkie zlecenia wykonywane są szybko i dokładnie. Do każdego zlecenia Klienta podchodzimy w pełni indywidualnie, dostosowując zakres działań do Państwa potrzeb.

Dlaczego mycie alpinistyczne?

Zastosowanie metod alpinistycznych sprawia, że nie ma konieczności budowania rusztowań czy wykorzystywania ciężkiego sprzętu, co wiąże się również z mniejszymi kosztami, ponoszonymi przez Klienta. Nasze działania są całkowicie bezpieczne dla okien, elewacji i otoczenia, a także przebiegają szybciej niż mycie tradycyjnymi metodami. Korzystając z metod alpinistycznych docieramy do każdego, nawet najtrudniej dostępnego miejsca, co pozwala nam działać precyzyjnie i kompleksowo realizować zlecenia Klientów. Ponadto w trakcie naszych prac nie dochodzi do wyłączenia obiektu z funkcjonowania – można powiedzieć, że pracujemy niezauważeni.

Dlaczego my?

Posiadamy bogate doświadczenie i odpowiednie kwalifikacje, działając sprawnie, dokładnie i w pełni fachowo. Działamy na największych wysokościach i nie boimy się wyzwań, zapewniając profesjonalną pomoc każdemu Klientowi.

Sprawdźcie Państwo naszą ofertę lub skontaktujcie się z nami i uzyskajcie szczegółowe informacje.

Nasza oferta obejmuje:

  • mycie okien na wysokości,
  • czyszczenie,
  • mycie szyb w biurowcach i wieżowcach,
  • oczyszczanie wszelkich powierzchni szklanych,
  • mycie okien obiektów przemysłowych,
  • czyszczenie dachów przeszklonych,
  • mycie witryn i baterii słonecznych,
  • mycie przeszkleń, świetlików w trudno dostępnych miejscach.
Elbros, ul.
Krucza 1A, 05-090 Rybie / Warszawa, tel: 502 360 296, e-mail: info@elbros.com.pl

Copyright 2006 ELBROS
Wszystkie zdjęcia prezentowane na stronie chronione są prawem autorskim.
Ich kopiowanie, wykorzystywanie i publikowanie bez zgody autorów jest zabronione.