Elbros
Elbros

Odśnieżanie dachu

Jako specjaliści w zakresie prac wysokościowych wykonujemy odśnieżanie dachu w okresie zimowym. Zbyt duża warstwa śniegu stanowi poważne zagrożenie dla budynku, dlatego też działamy sprawnie, a dzięki naszym sprawdzonym technikom docieramy do najtrudniej dostępnych miejsc. Dysponujemy własnym, specjalistycznym sprzętem i stosujemy metody alpinistyczne, dzięki którym prace przebiegają szybko i bezproblemowo.

Odśnieżamy wszystkie dachy

Podejmujemy się realizacji tej usługi na powierzchniach dachowych:

  • płaskich,
  • spadzistych, które pokryte są cegłą, blachą albo jakimkolwiek innym materiałem.

Śnieg zrzucany jest zawsze w specjalnie wydzielone strefy, w związku z czym dajemy gwarancję bezpieczeństwa nie tylko sobie samym, zachowując największe środki bezpieczeństwa, ale również Klientowi. Podczas prac zwracamy również uwagę na to, aby w żaden sposób nie uszkodzić dachu.

Nie tylko odśnieżanie

W ramach świadczonych usług zajmujemy się także zbijaniem sopli i lodu oraz usuwaniem innych zagrożeń spowodowanych zalegającą pokrywą śnieżną.

Nasze działania pozwolą Państwu szybko pozbyć się problemu. Odradzamy samodzielne usuwanie pokrywy śnieżnej – jest to niebezpieczna praca, przeznaczona tylko dla osób z doświadczeniem i profesjonalnym wyposażeniem. Posiadając to, jesteśmy w stanie podejmować się najtrudniejszych zleceń – zapraszamy do kontaktu.

Elbros, ul.
Krucza 1A, 05-090 Rybie / Warszawa, tel: 502 360 296, e-mail: info@elbros.com.pl

Copyright 2006 ELBROS
Wszystkie zdjęcia prezentowane na stronie chronione są prawem autorskim.
Ich kopiowanie, wykorzystywanie i publikowanie bez zgody autorów jest zabronione.