Elbros
Elbros

Prace remontowe na wysokości

Przeprowadzamy w sposób profesjonalny prace remontowe na wysokościach, realizując zlecenia dla Klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Podchodzimy w pełni indywidualnie do potrzeb każdego Klienta, dostosowując narzędzia i zakres działań do określonego zadania.

Szeroki zakres prac

Nasze prace obejmują zarówno obiekty mieszkalne, jak również budynki biurowe, użyteczności publicznej, przemysłowe oraz sakralne. Wykonujemy zadania, które mają na celu naprawę elewacji, jak np. tynkowanie, docieplanie, impregnowanie. Zajmujemy się także:

  • kompleksowym remontem balkonów i loggi,
  • malowaniem powierzchni,
  • murowaniem,
  • pracami konserwacyjnymi, np. masztów czy dachów hal.

To oczywiście nie wszystkie usługi, jakie jesteśmy w stanie zaproponować naszym Klientom – prace remontowe i budowlane na wysokościach to nasza specjalność, dlatego też zachęcamy do kontaktu i ustalenia szczegółów współpracy – nawet w przypadku najbardziej skomplikowanych i rozbudowanych zleceń.

Stosujemy sprawdzone techniki pracy oraz wysokiej jakości przyrządy i materiały – techniki alpinistyczne pozwalają nam docierać do trudno dostępnych miejsc i bezpiecznie wykonywać najbardziej skomplikowane prace nawet na dużych wysokościach. Wycena każdego zlecenia jest dokonywana indywidualnie, podobnie jak sposób prowadzenia prac i stosowanych technik.

Elbros, ul.
Krucza 1A, 05-090 Rybie / Warszawa, tel: 502 360 296, e-mail: info@elbros.com.pl

Copyright 2006 ELBROS
Wszystkie zdjęcia prezentowane na stronie chronione są prawem autorskim.
Ich kopiowanie, wykorzystywanie i publikowanie bez zgody autorów jest zabronione.